Zdeněk Baláž

Zdeněk Baláž
  • OSVČ
  • Bez politické příslušnosti
  • 52 let

Hodonín byl vždy mou srdeční záležitostí. Po absolvování střední odborné školy stavební v Hodoníně jsem začal pracovat u Pozemního stavitelství Hodonín. Díky tomuto oboru mohu  sledovat objekty,které dodnes zdárně slouží místním obyvatelům. Posledních sedmnáct let jsem pracoval jako zaměřovací technik ve firmě, která se zabývala montáží oken a doplňků pro ně. Tato práce mě bavila, proto jsem se před rokem rozhodl naplnit svůj sen a stát se v oboru OSVČ.Svůj volný čas věnuji mé rodině,která je pro mě vším a ve všem se mě snaží podporovat. Rádi cestujeme a poznáváme život v jiných zemích.

Každý den v práci poslouchám i názory občanů Hodonína a bohužel slyším více těch negativních. Je smutné, že Hodonín v současnosti postrádá snahu a elán, která nechyběla generacím před námi. Chci, aby Hodonín vedli lidé,kteří nebudou jenom slibovat,ale také rádi vyslechnou občany, hlavně jejich názory, které se budou snažit plnit.To, proč jsem se rozhodl kandidovat, není, že bych si chtěl hrát na politika, ale rád bych názory občanů,které slyším každý den, uplatnil ve své roli zastupitele. Svou snahou a činností bych se velmi rád zasadil o to, aby mladá generace, především naše děti, ale také starší spoluobčané, měli pocit, že se pro ně něco dělá a rádi v Hodoníně žili.

Vím, že to nebude jednoduché, ale věřím, že společnými silami vše zvládneme a budeme se snažit, aby naše děti a další generace na nás byly jednou hrdi, co jsme pro Hodonín udělali.

Zobrazit další kandidáty