Ing. Petr Buráň

Ing. Petr Buráň
  • Pilot vrtulníku, Zastupitel, Předseda kontrolního výboru
  • bez politické příslušnosti
  • 31 let
hodoninsko@svobodni.cz
fb stránka

Před jednatřiceti lety jsem se narodil v Hodoníně a většinu svého života jsem zde také prožil. Po střední škole jsem se dostal k letectví a u toho jsem zůstal až dodnes. Po vystudování Univerzity obrany jsem začal pracovat jako vojenský pilot a v současné době létám s vrtulníkem Mi-171. Jsem ženatý, mám dvouletého syna a čerstvě narozenou dceru.

 

Před čtyřmi lety jsem byl poprvé zvolen do zastupitelstva města. Věnoval jsem se převážně kontrolní činnosti při nakládání s finančními prostředky a majetkem města. Díky výsledkům mé práce jsem se po roce stal předsedou kontrolního výboru.

 

V novém volebním období se chci věnovat tomu, aby město zachovávalo princip rovného přístupu ke všem občanům i podnikatelům. V současné době to funguje tak, že jisté skupiny požívají velkých výhod na úkor ostatních obyvatel města. Může se jednat o dotaci vyvoleným soukromým firmám, levný městký byt nájemníkům, či vyhrazené parkovací stání před domem. Tyto nespravedlnosti je potřeba napravit. Musíme hledat skutečné řešení problémů a ne jen jednoduchá gesta, která uspokojí úzkou skupinu lidí.

 

Zobrazit další kandidáty