Svobodní a Piráti: Dáme to tu do pořádku

10. 09. 2018

Vážení spoluobčané, 

po čtyřech letech se opět blíží komunální volby a vy budete mít možnost si zvolit své zástupce do městského zastupitelstva. Posíleni o čtyřleté zkušenosti jsme spojili síly s Českou Pirátskou stranou a kandidujeme pod názvem Svobodní a Piráti. Máme plán, jak udělat z Hodonína město, ve kterém se bude dobře žít a jeho obyvatelé na něj budou hrdí. 

 

Svobodní a Piráti: Dáme to tu do pořádku

 

Město, ve kterém budou opravené a čisté ulice a lidé v něm budou rádi trávit volný čas. Místo, které nebude betonovou džunglí, ale veřejná zeleň a stromy budou tvořit neoddělitelnou součást veřejného prostoru.

 

Máme plán jak zlepšit plynulost dopravy a zvýšit počet parkovacích míst. Motorovou, cyklistickou a pěší dopravu uvedeme do rovnováhy, aby měl každý možnost se co nejlépe dopravit, kam potřebuje.

 

Občanům poskytneme dostatek informací, aby přesně věděli, kam putují jejich peníze. Zapojíme obyvatele do rozhodovacích procesů, aby pomáhali utvářet budoucnost Hodonína. Vytvoříme moderní a přívětivý úřad, který zde bude, aby občanům pomáhal, kdykoliv to budou potřebovat.

 

 

Máme také plán na atraktivní město, které bude pro návštěvníky velkým lákadlem. Turisté budou chtít v Hodoníně trávit více času a podnikatelé budou motivováni zkvalitňovat své služby. Vydělají na tom tak všichni lidé ve městě.

 

Jsme mladí a máme jasnou představu o tom, jak zlepšit život v našem městě. Volbou naší kandidátní listiny máte jistotu, že zvolíte do zastupitelstva nové tváře, které nečerpají z rozpočtu žádné peníze a nejsou spojeny se starými politickými strukturami. Povedeme město novým směrem a nebojíme se provést důležité změny, které Hodonín tak nutně potřebuje. Máme plán, jak všechny tyto změny provést.

 

Máme plán jak dát naše město do pořádku.

 

Volební program zde.