Proč volit Svobodné

08. 10. 2014

Motivace, proč vstoupit do politky a usilovat o nějaký post může být pro různé lidí jiná. Jaká je motivace Svobodných v Hodoníně?

Proč volit Svobodné

Myslíme si, že komunální politika jde dělat i jinak, než jsme byli doposud zvyklí vídat. Chceme, aby byli lidé spokojeni s prací zastupitelů, aby zastupitelé dostatečně komunikovali s občany, a aby město vynakládalo finanční prostředky ku prospěchu všech občanů města.

 

Svobodní, jako jedna z mála stran nabízí kandidáty, kteří nikdy v zastupitelstvu neseděli a kteří nejsou jakýmkoliv způsobem napojeni na město. Jsme mladí, nemáme za sebou politickou minulost, máme odhodlání a energii vést město správným směrem. Myslíme si, že je v zastupitelstvu potřeba slyšet i názory a návrhy mladých lidí.

 

Co na tom, že jsme možná nezkušení a v zastupitelstvu jsme nikdy nebyli. Politikem se člověk nerodí, ale stává. Jsme učenliví a plni odhodlání se všechny věci rychle naučit. Máme za sebou jasnou a pevnou filosofii Svobodných, která se od založení strany v roce 2009 vůbec nezměnila. Tato filosofie platí i v komunální politice a my se jí budeme držet. Díky ní víme, co je pro nás přijatelné a co ne. Vše ostatní o řízení města se brzo naučíme.

 

V Hodoníně jsme se také neobjevili z ničeho nic. Působíme tady od podzimu 2013 a od té doby nás bylo vidět na mnoha našich akcích. Z těch největších to byla v dubnu akce před finančním úřadem a kampaň k volbám do Evropského parlamentu. Pravidelně komentujeme místní situaci na našem Facebooku a spousta dalších. Nehodláme přestat a situaci v Hodoníně se budeme věnovat i nadále.

 

Naši kampaň jsme vedli mírně kritickým způsobem, nicméně jsme ke každé problematice navrhli naše řešení. Jsme jiní, než ostatní strany a nebojíme se problémy pojmenovávat konkrétně. Reprezentujem voliče, kteří jsou nespokojení s místní situací a cílem naší kampaně bylo tyto voliče přesvědčit, že tu komunální politiku chceme dělat jiným způsobem.

 

Nechceme zadlužovat město, chceme maximální transparentnost a komunikaci s občany. Nejvíce ale chceme vynakládat finanční prostředky ku prospěchu všech občanů města Hodonína a ne jen ku prospěchu vybraných firem, zájmových skupin a jedinců. 

 

Proto děkujeme za každý hlas.