Poděkování voličům

15. 10. 2014

Volby jsou za námi a můžeme říct, že pro Svobodné v Hodoníně byly úspěšné. Ziskem dvou mandátů jsme se zapsali do hodonínské komunální politiky a v zastupitelstvu tak bude slyšet pravicový hlas, který chce transparentní město a co nejméně rozvětvenou síť městských firem a dotací různým zájmových subjektům.

Poděkování voličům

Je to pro nás obrovský úspěch a je teď na nás, abychom byli celé 4 roky slyšet, abychom upozorňovali na možné nepravosti a střety zájmů, ale také konstruktivně navrhovali řešení jednotlivých problémů Hodonína. Jsme odhodlaní ukázat lidem, že komunální politika jde dělat i jinak, lépe.

 

A díky čemu se nám tento úspěch podařil? Postavili jsme kandidátku tvořenou z drtivé většiny mladými lidmi mezi 18 a 30 lety. Zkrátka nové tváře, které Hodonínu chyběly. Jako nový subjekt jsme potřebovali být vidět všude po Hodoníně, což se nám podařilo. Uspořádali jsme přednášku a koncert, ale hlavně jsme otevřeli témata, která se nikdo v těchto volbách neodvážil otevřít. Pečlivě jsme vysvětlovali naše myšlenky a teď, když budeme mít přístup ke všem materiálům města, nám to půjde ještě lépe.

 

Chtěli bychom poděkovat všem voličům, kteří nám v Hodoníně dali hlas a budeme se snažit je nezklamat. Chceme se držet našich zásad a prosazovat náš program v míře, v jaké to jen bude možné. Jsou před námi 4 roky tvrdé práce, ale nebojíme se jí a uděláme vše pro to, aby byl Hodonín lepším místem pro život.

 

Děkujeme.